T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER - Halit Ziya Uşaklıgil İlkokulu

Haberler

Kas

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 24 Kasım Öğretmeneler günü dolayısyla yapılan yarışmada 3 A sınıfı öğrencimiz Eylül DUMAN şiir kategorisinde 2. oldu Öğrencimiz ödülünü Bahçelievler Belediye Başkanı Sayıjn Osman DEVELİOĞLU´ndan aldı. Öğrencimizi tebrik ediyor ve bu gururu okulumuza yaşattığı için öğrencimize teşekkür ediyoruz.

Kas

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emin ÇIKRIKÇI ve Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Hikmet Feridun AKSU okulumuzu ziyaret etti. Ziyaretleri sırasında öğretmenlerimizle hasbihal eden ve sınıflarımızı gezip öğrencilerimizle de görüşen Milli Eğitim Müdürümüz Emin ÇIKRIKÇI´ya ve Şube Müdürümüz Hikmet Feridun AKSU´ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Kas

Öğrencilerimizle sinema etkinliği yaptık.

Kas

Bahçelievler İlçe Belediye Başkanı Sayın Osman DEVELİOĞLU okulumuza ziyarette bulundular. Okul müdürümüz Osman GÖVEZ okul hakkında bilgilendirme yaparak belediye başkanımıza okulumuza yaptıkları ve yapacakları katkılardan dolayı teşekkür etti. 

Kas

"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir." Mustafa Kemal ATATÜRK

Atamızı saygıyla ve özlemle andık...

Kas

       "Ülkemizi gerçek hedefe, gerçek mutluluğa kavuşturmak için iki orduya ihtiyaç vardır: Biri vatanımızı kurtaran asker ordusu, diğeri ulusumuzun geleceğini yoğuran irfan (bilim, kültür) ordusudur."  Mustafa Kemal ATATÜRK

        Bireyin çalışma ortamı ne kadar düzenli ve güzel olursa, o kadar mutlu ve başarılı olur prensibiyle, okulumuz öğretmenlerine yakışacak ve her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde öğretmenler odamızı yeniledik.

Kas

"Türk milletinin karakterine ve adetlerine en uygun olan idare, Cumhuriyet idaresidir."

                                                                                          Mustafa Kemal ATATÜRK

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı´nı büyük coşkuyla kutladık...

Kas

24 Ekim 2018 tarihinde İlçe temsilcisinin de katılımıyla okulumuzda çok amaçlı salonunda Okul Aile Birliği seçimi yapıldı. 2018-2019 eğitim öğretim yılı Okul Aile Birliği Başkanlığına yapılan oylama sonucu Ayşe KÖSELİ ve ekibi seçildi. Kendilerini ve ekibini tebrik edip başarılar diliyoruz.

Nis

Okulumuzun logosu Halit Ziya Uşaklıgil İlkokulu ailesine hayırlı olsun. Logomuzun hazırlanmasına emeği geçen M. Akif ÇAKIROĞLU´na teşekkür ederiz.

Mrt

Bahçelievler Belediye Başkanımız Sayın Osman DEVELİOĞLU okulumuzu ziyarete gelmişleridir. Okulumuza spor malzemeleri hediye ederek öğrencilerimizi sevindirmişleridir. Nazik ziyaretlerinden dolayı Bahçelievler Belediye Başkanımız Sayın Osman DEVELİOĞLU´na teşekkür ederiz.